Děkuji, že jste navštívili moji webovou stránku.

Ahoj, já jsem Monika!

V BOSS/MAKER pomáhám Čechům a Slovákům získat zpět jejich autonomii přirozeného práva. A žít nezávislý život v hojnosti.

Naším posláním je vzdělávat a pomáhat jednotlivcům po celém světě
s přechodem k autonomii. Vyvíjíme nástroje, které vám pomohou. Každý den se k naší věci přidávají další odborníci.

Mnozí se mě ptají, Moniko, “Získejte zpět autonomii svého přirozeného práva”,
co to znamená?

Pokusím se to vysvětlit v kostce. Hned při vašem narození bylo vaše jméno vyměněno s placentou. A jakkoli to zní divně, tento podvod je každodenní realitou.

Ano, je to podvod s identitou.

Kdykoli vám instituce napíšou, uloží pokutu, zdaňují vás, nařizují vám, šikanují vás… Neoslovují vás, ale vaši placentu.

Ptám se vás tedy, měli byste reagovat, když píšou někomu jinému?

Hned po vašem narození vám byl odebrán otisk nohy a kapka krve. Vaše jméno bylo zapsáno do rodného listu
a odesláno úřadům.

Nezapisovala se však jen vaše křestní (nebo rodná) jména, ale také příjmení. A podle starých kanonických zákonů jste byli prohlášeni za MRTVÉHO a ZTRACENÉHO NA MOŘI.

Ale zřejmě nejste MRTVÝ a ZTRACENÝ NA MOŘI.

Jste naživu.

Živý člověk (muž, žena) z masa, krve a Ducha. Důvod, proč jste byl prohlášen za mrtvého a ztraceného na moři, byl prostý: je to všechno o penězích.

Konec konců, pokud už legálně neexistujete jako živý člověk (muž, žena) z masa, krve a Ducha, mohou si s vámi mocní dělat, co chtějí.

A přesně to dělají!

  • Nejste svým zákonným jménem;
  • Váš právní název je obchodován na burze cenných papírů;
  • Na vaše zákonné jméno byl zřízen cenný fond Birth Trust;
  • Nemáte přístup k obrovskému bohatství, které se nachází ve vašem svěřeneckém fondu Birth Trust Estate;
  • Nemáte žádná práva a jste prohlášeni za Mrtvé a ZTRACENÉ NA MOŘI.

Teď už víte: nejste svým zákonným jménem. Jste svobodný a nezávislý žijící muž, žena z masa, krve a Ducha. Ale to není, kým mocní chtějí, abyste byli.

Ve společnosti BOSS/MAKER vám pomůžeme získat zpět autonomii, na kterou máte právo od narození.

Mnoho lidí se mě také ptá, Moniko, co se stane, když nic neudělám a nechám to pokračovat?

No… příběh pokračuje… a nevypadá to vůbec hezky. Odpověď na tuto otázku dávají sami mocní: “V roce 2030 vám nebude patřit nic”.

(Ne tak docela) Velký reset, který prosazují naše vlády, není “jen” bezprecedentně největším ekonomickým, sociálním a finančním resetem našeho světa.

Je to především závěrečná fáze podvodu s rodným listem, který vám brání uplatnit vaše nezadatelné právo na narození jako svobodného nezávislého žijícího muža, ženy z masa, krve a Ducha, který svobodně využívá všech přírodních zdrojů.

Nacházíme se v závěrečné fázi celosvětového sociálního, ekonomického a finančního resetu s obrovskými důsledky pro vás, vaši rodinu a vaše podnikání.

Chápete, že je třeba se chránit před dalším rozpadem vašich osobních práv a bezprecedentním přesunem bohatství

Necháváte svůj pohled na svět určovat pouze tím, co vám předkládají mainstreamová média? Nebo jste ochotni vyvodit vlastní závěry?
A hledáte řešení?

Jak těžit z BOSS/MAKER

Co je tedy BOSS/MAKER a jak z toho můžete mít prospěch?

Připojte se ke mně do BOSS/MAKERa ještě dnes a získejte zpět svou autonomii v jednoduchých a účinných krocích:

1

Nabízíme vám první a nejkomplexnější znalostní platformu Cestui Que Vie Private Wealth o autonomii, ochraně bohatství, potravinách, energii, obchodu, komunitě a bezpečnosti na světě!

2

Použijte naše soukromé notářské listiny a prohlaste se za živého člověka z masa, krve a Ducha ještě dnes.

3

Získejte profesionální pomoc ode mě, vašeho BOSS/buddyho

4

Staňte se součástí naší online komunity tisíců úspěšných samostatných lidí, kteří stejně jako vy, chtějí žít ve svobodě
a hojnosti.

5

Požádejte si o svůj vlastní diplomatický pas, ve kterém bude uveden váš nový status autonomního živého člověka z masa, krve a Ducha.

A ve svém členství v BOSS/MAKER najdete ještě mnohem více přidané hodnoty!

Místo pro autonomnii

Připojte se
ke stále rostoucí komunitě BOSS/community se mnou

Pomůžeme vám sladit vnitřní a vnější svět. Místo toho, abyste se ocitli v pasti služby sobě a služby druhým, můžete sloužit všem. Povedeme vás k tomu, abyste se osvobodili od finanční, sociální a psychologické nadvlády.

Aktivní členové z více než

20 zemí

6500+

autonomních členů

Pojďme společně budovat komunitu

Členství BOSS/MAKER je určeno pro ambiciózní…

Být samostatný a nezávislý je to, co je v této době nejvíce potřeba. Postavte se sami za sebe a nenechte se nikým ovládat. Máte moc ve svých rukou a jednoduše jste zapomněli, jak ji používat.

Pomozte nejprve sami sobě a přijměte to, kým jste, a začnete pozorovat změny ve své vlastní realitě. Mnozí se brání změnám, protože chtějí zůstat ve své zóně pohodlí. Někdy se objeví nepříjemné situace, kdy jsme nuceni jednat a dostat se z problémů, jak nejlépe umíme. Za vším,
co vás trápí, problémy nebo výzvy, je nějaký účel.  Účelem je růst a bolestivý je pouze tehdy, když se mu bráníte.

BOSS/MAKER vám dává obrovskou výhodu v podobě informací, které vám žádný špičkový poradce nebude schopen poskytnout. Dokázali jsme, že jsme předstihli mainstreamová média nejméně o 1 až 2 roky.

Díky našemu partnerství s The World Heritage Trust má BOSS/MAKER silný, ne-li nejlepší mezinárodní tým online odborníků na otevřené zdroje, výzkumníků, analytiků a profesionálů.

Naším společným dlouhodobým posláním je repatriovat celosvětově zachycené individuální Cestui Que Vie LLC Birthright Trust Inheritance Estates a vypořádat je do Trust Settlement.

BOSS/MAKER je oficiálním partnerem:

Zkušenosti z první ruky

Co říkají naši členové

Jedná se o dokonalou platformu. Vy jste ti nejlepší lidé, kteří to všechno umožňují. I bez znalostí je snadné sledovat kroky pro každého, kdo si najde čas na pozorné čtení. Díky za to!

Tjisse z Nizozemska

Právě jsem si uvědomil, že být samostatný je proces uvědomování. Teď už chápu, proč je tak důležité udělat tento krok. Nejen energeticky, ale i velmi prakticky jsem opravdu zaneprázdněna celou svou rodinou a svou firmou, abych změnila směr.

Caroline ze Švýcarska

Celý tým BOSS/MAKER je mimořádně kreativní a přichází se solidními řešeními. Jsem rád, že mohu být jeho součástí.

Vladimír ze Slovenska

Pochvala za vaše vysvětlení rozdílů mezi fikcí a živým mužem/ženou; teď už je mi to jasné. Ještě jednou gratuluji k vaší náročné práci.

Michael ze Spojených států

Díky BOSSMAKERu jsme tam, kde jsme dnes. Super-autonomní, soběstační a zmocnění prostřednictvím akcí, setkání, dokumentů, ale také právě individuálním způsobem propagujícím, že se lidé musí postarat sami o sebe. Řídit se vašima mantrami. Děkujeme vám, jsme požehnaní, že vás Bůh postavil na naši cestu. Žehnáme vám za to, jací jste krásní lidé, a modlíme se za vaši prosperitu.

Regina z Nizozemska